پک لیفت مژه ibcccndc (پریم) کد M459

460,000 تومان
پک لیفت مژه ibccndc برای تکنیک لیفت مژه و ابرو کاربرد دارد.  علاقه ما به زیبایی طبیعی روز به روز

رنگ مژه نیو ول برای لمینت مژه و ابرو کد M692

260,000 تومان
رنگ مژه نیو ول برای تکنیک لیفت و لمینت مژه و ابرو کاربرد دارد. انواع مختلف رنگ‌های قهوه‌ای و مشکی

کیت لیفت مژه و ابرو بایوتاچ کد M683

380,000 تومان
کیت لیفت مژه و ابرو بایوتاچ مخصوص حالت دادن به مژه‌ها و ابرو است و ماندگاری حدود ۲/۵ تا ۳

لیفت ابرو و مژه مای لمینیشن ساشه ای کد M703

420,000 تومان
لیفت ابرو و مژه مای لمینیشن ساشه ای که یکی از بهترین برندهای لیفت مژه و ابرو است همانطور که

مواد لیفت مژه کمبینال اصل کد M421

1,100,000 تومان
کیت لیفت مژه کمبینال اصل محصول کشور اتریش است. این کیت در دو سایز کوچک (مینی) و بزرگ به بازار

مواد لیفت مژه و ابرو لش لیفت کد M670

380,000 تومان
مواد لیفت مژه و ابرو لش لیفت برند آیکون ساین محصول چین است. لش لیفت جزء بهترین مارک مواد لیفت

 

صنعت زیبایی هر روزه در پی ابداع تکنیک‌های جدیدی برای زیبایی بیشتر و در عین حال طبیعی‌‌تر است! همه ما در عصری زندگی می‌کنیم که روز به روز بر مشغله‌های کاری‌مان افزوده می‌شود و به موازات آن حفظ سلامت و زیبایی و توجه به ظاهر نیز بیشتر و بیشتر می‌شود.

بنابراین، نیاز به روشهایی است که در عین حفظ زیبایی، سریع و ماندگار باشند. یکی از وجوه زیبایی نیز چشم و ابرو است. در این حوزه، تکینک لیفت و لمینت ابداع شده که روشی جدید، ساده، سریع و با ماندگاری ۲ تا ۳ ماه برای حالت دادن به مژه‌ و ابرو و رنگ آمیزی آنها است.

فر کردن مژه و ریمل زدن کاری وقتگیر، پرهزینه و موقت است و طبیعی است که بخواهیم همیشه مژه‌هایی فر، خوش حالت و ریمل زده داشته باشیم و در مهمانی‌ها، مسافرت، استخر، سونا و… نیاز به تجدید ریمل نداشته باشیم و یا نگران پخشی رنگ در زیر چشمانمان نشویم.

برای این منظور لیفت و لمینت مژه بسیار مؤثر و کارآمد است. از آنجایی که در لیفت، مژه‌ها از پایه فر می‌خورند، بعد از اتمام کار پرتر و بلندتر نیز به نظر می‌رسند.

لیفت ابرو نیز چهره را باز و بشاش کرده و جلوه‌ای منظم و زیبا به صورت می‌دهد. لیفت ابرو بخصوص برای دختران نوجوان و جوان بسیار زیبا است.

 

 

تفاوت لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت یعنی حالت دادن به مژه و ابرو و لمینت به معنای رنگ‌آمیزی آنهاست که بعد از لیفت اجرا می‌شود. برای لمینت حتماً بایستی از رنگ مخصوص ابرو و اکسیدان ضعیف ۳% استفاده شود. در غیر اینصورت، منجر به ریزش ابرو خواهد شد. لیفت و لمینت ابرو تکنیکی ساده است و حتی می‌توان در منزل نیز آن را اجرا کرد.

 

 

خرید و قیمت انواع پک لیفت مژه و ابرو

 

پک لیفت مژه بیوتاچ

پک لیفت مژه بیوتاچ آمریکایی در دو سایز بزرگ و کوچک موجود است. مواد مرغوب، ماندگاری بالا، حجم مناسب و قیمت مقرون به صرفه از ویژگی‌های این پک است.

 

 

۱- پک لیفت مژه بیوتاچ بزرگ

این پک شامل؛ سه عدد لوسیون لیفت، سه عدد لوسیون فیکساتور، سه عدد لوسیون پرایمر، یک عدد چسب مژه، دو عدد ریموور چسب مژه، ۱۸ عدد پد سیلیکونی و چهار ورقه شش جفتی پد زیر چشم است. این پک فاقد رنگ مژه است و بایستی جداگانه تهیه شود.

پک بیوتاچ بزرگ مناسب حدود ۴۰ تا ۵۰ نفر است. قیمت پک لیفت مژه بیوتاچ به نسبت کارایی و حجم مواد بسیار مناسب و قابل توجه است.

 

 

۲- پک لیفت مژه بیوتاچ کوچک

این پک برای حدود ۱۵ نفر جوابگو است. کیفیت مواد هر دو پک کاملاً مشابه است. پک کوچک شامل یک عدد لوسیون لیفت، یک عدد لوسیون فیکساتور، یک عدد لوسیون پرایمر، یک عدد چسب مژه، یک عدد ریموور چسب مژه، شش عدد پد سیلیکونی و یک ورقه شش جفتی پد زیر چشم است.

قیمت پک لیفت مژه بیوتاچ کوچک تقریباً نصف پک بزرگ است. این پک فاقد رنگ مژه است و بایستی این مورد جداگانه تهیه شود.

 

 

۳- پک لیفت مژه ibcccndc

لیفت مژه ibbbcnd بسیار محبوب و پرطرفدار است. ماندگاری حداقل دو ماه دارد و حداکثر برای ۱۵ نفر قابل استفاده است. این پک تأییدیه سازمان FDA دارد.

محتوای پک شامل؛ چسب، یک عدد لوسیون لیفت، یک عدد لوسیون فیکساتور، یک عدد لوسیون پرایمر، یک عدد لوسیون ریموور چسب مژه، ابزار تنظیم کننده مژه و شش عدد پد سیلیکونی در سایزهای مختلف است.

قیمت پک لیفت مژه ibcccndc همچون پک لیفت مژه بیوتاچ کوچک است. این پک فاقد رنگ مژه است و بایستی جداگانه تهیه شود.

 

 

۴- پک لیفت ابرو ibcccndc

این پک شامل یک لوسیون تمیزکننده، یک لوسیون پرایمر، یک لوسیون فیکساتور، یک عدد چسب ابرو، براش و رول سلفونی است. کیفیت و قیمت پک لیفت مژه ibcccndc  بسیار مطلوب است و برای حداقل ۱۵ نفر قابل استفاده است. مراحل انجام لیفت ابرو بسیار ساده‌تر از لیفت مژه است.

 

 

۵- پک لیفت مژه کمبینال

پک لیفت مژه کمبینال محصول کشور اتریش است. در دو سایز بزرگ و کوچک بسته‌بندی شده است.

 

 

 الف- پک لیفت مژه کمبینال بزرگ

این پک شامل؛ ۳ عدد لوسیون پرایمر ۵ میلی، سه عدد لوسیون لیفت ۵ میلی، سه عدد لوسیون تثبیت‌کننده ۵ میلی، یک عدد چسب مژه، ۶ عدد پد سیلیکونی، یک عدد ظرف میکس پلاستیکی، دو عدد براش و دو عدد شانه اپلیکاتور است.

این پک برای حداقل ۷۰ نفر قابل استفاده است. قیمت پک لیفت مژه کمبینال بزرگ نسبت به دیگر برندهای تولیدکننده بسیار بالاتر است.

 

 

ب- پک لیفت مژه کمبینال کوچک

پک مینی برای ۳۰ تا ۳۵ نفر قابل استفاده است. این پک شامل؛ یک عدد لوسیون پرایمر ۵ میلی، یک عدد لوسیون لیفت ۵ میلی، یک عدد لوسیون تثبیت‌کننده ۵ میلی، یک عدد چسب، سه عدد پد سیلیکونی، یک ظرف میکس پلاستیکی، یک عدد براش و ۱ عدد شانه اپلیکاتور است.

رنگ و اکسیدان برند کمبینال در بازار موجود است و  بایستی جداگانه تهیه شود. قیمت پک لیفت مژه کمبینال مینی به نسبت دیگر برندها بسیار بالاتر است.

 

 

۶- پک لیفت مژه لومانسا

لومانسا موادی باکیفیت و مرغوب برای لیفت مژه است که شامل؛ سه عدد لوسیون لیفت، یک عدد چسب مژه، یک عدد کراتین تقویتی، فرچه، میکروبراش، ابزار نظم‌دهنده به مژه و ۶ عدد پد سیلیکونی است. برای ۳۰ تا ۴۰ نفر قابل استفاده است. قیمت پک لیفت مژه لومانسا معقول و متعادل است. برند لومانسا برای لیفت ابرو محصولی ندارد.