آموزش

آموزش ریموور تاتو

آموزش ریموور تاتو

ریموور محلول اسیدی ضعیفی است که برای پاک کردن تاتو صورت و تاتو بدن‌های ریز و ظریف کاربرد دارد.

خرید بهترین مارک ریموور تاتو اهمیت زیادی دارد و به علاه هر ریمووری دستور استفاده ویژه‌ای دارد ولی در نهایت کلیت استفاده و عملکرد همه آنها مشابه است.

در این نوشتار اطلاعاتی در رابطه با آموزش ریموور تاتو در اختیارتان گذاشته‌ایم.

 

آموزش استفاده از ریموور تاتو

۱- ابتدا بعد از پاک کردن بی حسی با سوزن سه سر گرد (در صورتیکه پوست نرمال باشد) سطح آن را به اندازه نیم میل خراش می‌دهیم تا محفظه‌های پوست باز شود. برخی از تاتوکاران در مرحله‌ی اول روی سطح پوست به حالت دات ورک (سوزن زنی) کار می‌کنند.

۲- ظرف ریموور را بخوبی تکان می دهیم و مقدار مورد نیاز را داخل تشتک رنگ می ریزیم؛ سپس سوزن را داخل ریموور تاتو می‌گذاریم و به صورت شیدینگ مواد را وارد پوست می‌کنیم. لازم به ذکر است که عمق سوزن باید بین ۱ تا ۱/۷ میل باشد. این مرحله را بسته به عمق و شدت تاتو می‌توان دو تا سه مرتبه تکرار کرد.

۳- اگر از همان ابتدا به ترکیب ریموور تاتو مواد کامو یا اسکین اضافه کنیم، خروجی رنگ بیشتر خواهد بود. در مواردی نیز می‌توان در یک مرحله مانده به پایان کار مواد اسکین را به تنهایی روی محل موردنظر به طور سطحی (با حرکات پرتابی) تاتو کرد.

رنگ تاتو سویس اسکین برای ترکیب با ریموور

۴- مکث مواد ریموور روی پوست را به مدت ۵ دقیقه انجام می‌دهیم. سپس با میکرو براش خونابه و رنگ را کنار می زنیم و پاک می‌کنیم و بسته به نوع ریموور مراقبت بعد از آن را به مشتری آموزش می‌دهیم.

نکته: سرعت دستگاه برای ریموور تاتو باید متوسط باشد.

موارد منع بعد از انجام ریموور تاتو

۱- در مدت ۷۲ ساعت اول، به هیچ عنوان نباید آب به پوست بخورد. در مورد ریموور چیک، بعد از اتمام کار بایستی به مدت سه روز محلول آب و الکل را روی موضع موردنظر زد.

 

۳- بعد از دوش گرفتن در روز چهارم، به مدت یک هفته الی ۱۰ روز استفاده از بهترین مارک پماد ترمیم‌کننده بعد از ریموور تاتو قوی مثل تتو استرانگ راک، سیکالفیت یا میموزا سی‌گل و… الزامی است.

 

 

پماد ترمیم کننده تتو استرانگ راک

 

توجه: پاک کردن تاتو چه با مواد ریموور و همچنین پاک کردن تاتو با لیزر به دو تا سه جلسه تکرار نیاز دارد. بنابراین، هیچگاه وعده‌ی پاک شدن تاتو در یک جلسه را به مشتری ندهید.

توجه: به نکات مراقبت بعد از ریموور تاتو به دقت عمل نمایید.

 

مراقبت بعد از ریموور تاتو 

برای مشاهده آموزش مراقبت بعد از ریموور تاتو کافی است فیلترشکن خود را روشن نمایید و روی ویدئوهای زیر کلیک نمایید. 

با توجه به وضعیت اینترنتی که هست… لطفا تا باز شدن ویدئو صبور باشید. 

قسمت اول: مقدمه 

 

 

 

 

قسمت دوم: مراقبت بعد از ریموور 

 

 

 

 

 

قسمت سوم: عوارض ریموور تاتو 

 

 

 

 

 

قسمت چهارم: پاک کردن تاتو با ریموور تاتو بهتر است یا با لیزر 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *