آموزش

طرح تاتو موقت چیست و چگونه انجام می شود

اسپری تاتو موقت

طرح تاتو موقت همان‌طور که از اسمش پیداست طرح‌هایی است که با مدل‌های مختلف بر روی بدن انداخته می‌شود اما مدت‌ زمان کمتری بر روی پوست می‌ماند و بعد از چند روز پاک می‌شود. تاتو موقت در بین مردم جهان طرفداران زیادی دارد. بعضی از افراد از انجام تاتوهای دائمی بیزار هستند و آن‌ها را نامناسب می‌دانند. بنابراین برای این‌گونه افراد طرح تاتو موقت را انتخاب می‌کنند و از داشتن آن لذت می‌برند. بنابراین، تاتو موقت حتی افرادی را که اصلاً تمایلی به خالکوبی ندارند را هم به خود جذب کرده است.

شیوه استفاده از طرح تاتو موقت

تاتو موقت را می‌توان به صورت مستقل در منزل انجام داد و نیاز به هزینه کردن برای انجام دادن آن توسط فرد دیگر نیست. برای اجرای تاتو موقت نیاز به خرید اسپری تاتو و طرح دلخوه نیاز داریم که بایستی حتماً با پرینترهای لیرزی چاپ شده باشد.

اسپری تاتو موقت در برندهای مختلفی عرضه می‌شود که باید در خرید آن دقت کرده و بهترین مارک آن را انتخاب شود. انواع مختلف طرح تاتو در اینترنت و سایت‌های مختلف تاتو یافت می‌شود. کافی است طرح دلخواه را در سایز مناسب پرینت نمایید.

ابتدا قسمت موردنظر را شیو نمایید. سپس بخوبی با آب و صابون بشویید و خشک کنید. ظرف اسپری را بخوبی تکان دهید. مقداری از آن را روی سطح پوست اسپری کنید. طرح دلخواه را به آرامی روی آن قرار دهید و بدون اینکه جابجا شود چند ثانبه روی پوست با دست نگه دارید. سپس به آرامی کاغذ را بردارید و اجازه دهید کاملاً خشک شود. به همین سادگی! 🙂

بعد از استحمام این طرح‌ها کمرنگ می‌شوند. در صورت نیاز به پاک کردن کامل آن کافی است با آب ولرم و لیف و صابون آن را بشویید.

عوارض روانی تاتو موقت

یکی از مهم‌ترین عوارضی که بعد از انجام تاتو به وجود می‌آید پشیمانی فرد از انجام تاتو است که در صورت انجام دادن تاتو دائم این پشیمانی بسیار زیاد است چون در تاتوهای دائم از سوزن‌هایی برای وارد کردن رنگ‌ تاتو به زیرپوست استفاده می‌شود و این رنگ‌ها تثبیت می‌شوند که به‌ احتمال زیادی به صورت دائم بر روی بدن باقی می‌مانند. 

در تاتو موقت چنین نگرانی اصلاً وجود ندارد، به این دلیل که فرد اطمینان دارد که بعد از انجام آن می‌تواند طرح و رنگ انتخاب شده خود را عوض کند و بعد از مدتی تاتو خود را پاک کند و برای نوبت بعدی طرح جدیدی را انتخاب کند. پشیمانی در تاتو موقت هم وجود دارد اما فرد بسیار آسوده‌ خاطر است که می‌تواند آن را پاک کند.  

عوارض جسمی طرح تاتو موقت

در مواردی اسپری تاتو هم باعث ایجاد قرمزی، خارش و تورم می‌شود و به طور کلی حساسیت را در فرد ایجاد می‌کند. اگر حساسیت مشاهده شود. در این مورد بلافاصله طرح را با لیف و صابون بشورید. اما با همه این‌ها تاتو موقت باعث می‌شود که فرد بتواند تنوع زیادی از طرح‌ها را بر روی بدن خود به وجود بیاورد و از انجام آن بسیار راضی باشد.

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تتو اسکین پرشیا انواع لوازم تاتو بدن و صورت ، لوازم پوستی و دیگر تجهیزات زیبایی موجود است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *