آموزش

هاشور ابرو میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو

ابرو در صورت خانم ها و زیبایی آنها نقش مهمی دارد. روش های زیادی برای اصلاح نواقص ابروها به وجود آمده است. یکی از این روش های پرطرفدار هاشور زدن ابروها است. از مزیت های این روش می توان به طبیعی بودن آن اشاره کرد. میکروبلیدینگ به روش های زیادی انجام می شود که یکی از آنها فیبروز است.  

هاشور ابرو میکروبلیدینگ چیست

میکروبلیدینگ همان طور که از نام آن مشخص است، با استفاده از تیغ یا بلید انجام می‌شود. با این روش پوست برش داده می‌شود و رنگ و جوهر به لایه‌های پایینی لایه پاره شده منتقل می‌شود. به علت پاره شدن اپیدرم رنگ با عمق بالاتری به پوست نفوذ می‌کند.

گفتیم که فیبروز از روش‌هایی است که بیش از روش‌های دیگر در میکروبلیدینگ کاربرد دارد. این روش به وسیله آکادمی فی ارائه شده و آقای برانکو بابیک بنیانگذار آن است.

مزیت استفاده از هاشور ابرو میکروبلیدینگ به روش فیبروز

برای هاشور ابرو میکروبلیدینگ به روش فیبروز در واقع از نسبت طلایی یا همان عدد فی (فی = ۱٫۶۸۱) استفاده می‌شود. قرینه ساختن ابروها که مسئله بسیار مهمی است، با استفاده از این روش امکانپذیر است.

هماهنگی میان اجزای صورت موجب زیباتر شدن آن می‌شود. گاهی برای به دست آوردن این نسبت طلایی متخصصان از نرم افزار مخصوص استفاده می‌کنند.

با این روش می‌توان به تاج و آرک ابروها فرم زیبا داد. همچنین، پاک کردن جوهر در این روش به سختی تاتو نیست و به آسانی می‌توان بعد از مدتی مدل ابروها را براحتی پاک کرد.

استفاده از این روش با درد و سوزش زیادی همراه نیست که یکی دیگر از مزایای آن محسوب می‌شود. همچنین، چون این روش به صورت دستی انجام می‌شود، از دقت بالایی نیز برخوردار است.

در کنار این مزیت‌ها بایستی به معایب فیبروز ابرو نیز توجه نموده و سپس اقدام به اجرای آن نمود.

هاشور ابرو میکروبلیدینگ به روش فیبروز چگونه انجام می شود

مراحل هاشور ابرو میکروبلیدینگ بهتر است به صورت گام به گام انجام شود؛

  • ابتدا پیش از هر اقدامی باید با متخصص مشورت شود تا اگر مانعی برای انجام این کار وجود دارد، توسط متخصص شناسایی شود.
  • مرحله بعد کشیدن ابروها با استفاده از نسبت طلایی است که توضیح داده شد، قرینه درآوردن ابروها در نهایت بسیار اهمیت دارد.
  • انتخاب رنگ تاتو مناسب برای هاشور ابرو میکروبلیدینگ یا همان فیبروز نیز مهم است و باید با دقت انتخاب شود.

رنگ فیبروز سوپر براون 3 اورجینال

  • پیش از شروع کار از پماد بی‌حسی استفاده شود، به ویژه برای افرادی که پوست‌های حساسی دارند.

پماد بی حسی نانوبروز

  • کشیدن تیغ  روی پوست و وارد کردن رنگدانه‌ها به لایه زیرین مرحله بعدی است.
  • مکث رنگ مکرر برای این که حسابی جذب پوست شود.
  • بعد از پایان کار رنگ‌های اضافی باید پاک شوند.

پس از پایان کار عواملی همچون؛ نوع پوست، مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ و تأثیر عوامل خارجی روی ماندگاری آن تأثیر زیادی دارند.  

یکی از راههای افزایش ماندگاری خطوط استفاده از دستگاه تاتو و سوزن تکسر نانو است. بدین گونه که در مرحله ترمیم روی خطوط طراحی شده با استفاده از دستگاه و سوزن نانو تکسر روی خطوط با دقت کار می‌کنیم. 

باید دقت کرد که دست تاتوکار و یا دستگاه لرزشی نداشته باشد. تکرار بیش از دو مرتبه روی خطوط اشتباه است. عمق سوزن نیز بایستی در حدی باشد که خونریزی نداشته باشد. در غیراینصورت بخاطر خاصیت اسیدی خون، رنگ پاک شده و تغییر تناژ می‌دهد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *