آموزش

چطور رنگ تاتو ورد فیمس اصل را تشخیص دهم

تشخیص رنگ تاتو ورد فیمس اصل

چطور رنگ تاتو ورد فیمس اصل را تشخیص دهم؟ یکی از سوالات پر تکرار و بسیار مهم هر پیگمنتری هنگام خرید انواع رنگ تاتو بدن و صورت نحوه اطمینان از اصل بودن آنها است.

بدون شک، کیفیت یک تتو در کنار میزان مهارت پیگمنتر بستگی زیادی به خرید رنگ اورجینال و میزان کیفیت برند انتخابی دارد.

رنگ تاتو ورد فیمس اصل در حال حاضر جزء بهترین و با کیفیت ترین رنگ تاتو صورت (ابرو، لب، خط چشم) و همچنین بهترین رنگ برای تاتو بدن است.

اما متاسفانه به میزانی که یک برند محبوب و پرطرفدار می شود؛ به همان میزان نیز افراد سودجو در پی ارائه محصولی فیک و تقلبی هستند تا از این آب گل آلود و بازار پر تب و تاب بهره ببرند.

رنگ تاتو ورد فیمس نیز جزء همین موارد است؛ از آنجا که دو برند محبوب و خوش نام پرمابلند و ورد فیمس طرفدارن زیادی دارند؛ متاسفانه انواع رنگ فیک و تقلبی آنها نیز به بازار آمده است.

اما خوشبختانه از آنجا که برندهای مطرح و تراز اول دنیا همچون پرمابلند و ورد فیمس بخوبی از سوء استفاده افراد سودجو آگاه هستند راه هایی برای تشخیص قطعی رنگ تاتو اصل ارائه کرده اند که دیگر جایی برای شک و تردید برای خرید رنگ اصل باقی نماند!

در این مقاله علاوه بر توضیحات؛ ویدئو آموزشی تشخیص قطعی رنگ تاتو وردفیمس و همچنین پرمابلند را به شما ارائه نموده ایم تا با خیالی راحت از فروشگاه آنلاین اسکین پرشیا خرید نمایید.

بهترین راه تشخیص رنگ تاتو ورد فیمس اصل

در چند سال قبل چند راه برای تشخیص اصل بودن رنگ تاتو اصل ورد فیمس وجود داشت که ابتدا مروری بر آنها داریم و سپس راه قطعی تشخیص رنگ اصل را بیان کرده ایم.

۱- لیبل براق و گلاسه

۲- شناسنامه رنگ

۳- نور یو وی

۴- کپ ظرف (در ظرف)

۵- وزن رنگ

۶- اختلاف تناژ محسوس رنگ

 

کاغذ و برچسب رنگ تاتو ورد فیمس اصل از جنس کاغذ گلاسه است.

شناسنامه رنگ در سال های قبل ملاک مهمی برای تشخیص رنگ تاتو اصل بود. اما حتی رنگ های تقلبی نیز شناسنامه رنگ دارند!

تا سال گذشته با نور یو وی می توانستیم رنگ اصل را تشخیص دهیم که مجددا برای رنگ های فیک نیز با نور یو وی همان علامت ها ظاهر شدند.

مسئله دیگر که حتی در حال حاضر نیز همچنان ملاک مهمی است وزن رنگ اصل و تقلبی است. رنگ ورد فیمس تقلبی بدلیل داشتن فلزات بالا به طور مشخصی سنگین تر از رنگ اصل است.

تناژ رنگ تاتو اصل با رنگ تقلبی اختلاف زیادی دارد. به عنوان مثال دو رنگ تاتو ورد فیمس ساحارا اصل و تقلبی اختلاف تناز قابل ملاحظه ای دارند!

اختلاف تناژ جزیی بین دو رنگ اصلی که در دو تاریخ مختلف تولید شده اند کاملا طبیعی است!

اما قطعی ترین راه تشخیص رنگ ورد فیمس اصل؛ اسکن کیو آر کد با گوشی است که در ویدئو زیر آن را نشان داده ایم. با این روش ها با خیالی راحت بهترین رنگ تتو اصل را خریداری می نمایید و از بروز عفونت پوست که عوارض تاتو و بسیار ناخوشایند است جلوگیری می نمایید. 

 

کافی است فیلترشکن خود را روشن نمایید تا از طریق کانال یوتیوبی ما ویدئو را ملاحظه نمایید. 

 

 

 

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تاتو اسکین پرشیا انواع رنگ تتو اصل و معتبر و دیگر لوزام تتو صورت و بدن و لوزام پوستی و دستگاه های پاکسازی موجود هستند. 

کافی است تنها با چند کلیک ساده لوازم مدنظر را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آنها را درب منزل تحویل بگیرید. 

برای اطمینان از فروشگاه؛ می توانید فیلترشکن خود را خاموش نموده و لوگو معتبر اینماد را ملاحظه نمایید. 

همچنین امکان خرید حضوری در شهر تهران نیز برای شما عزیزان امکانپذیر است! 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *