آموزش

آموزش و درمان جای بخیه، اسکار جراحی، سوختگی و تیرگی بیکینی

آموزش و درمان اسکار و جای بخیه

آموزش و درمان جای بخیه، اسکار جراحی و سوختگی، تیرگی بیکینی، تیرگی دور چشم، کشاله ران، آرنج، رفع ریزش مو و رشد مجدد مو، درمان لک و اسکارهای جای جوش و لیفت پوست با خرید لوازم پوستی و گذراندن دوره های ویژه به صورت کاملاً تخصصی به منظور درمان مشکلات پوستی ارائه می گردد. 

از جمله معضلات شایع پوستی می توان به جای بخیه، اسکارهای جراحی و سوختگی اشاره کرد که با ایجاد ظاهری ناخوشایند بشدت روی اعتماد به نفس افراد تاثیرگذار هستند. 

در این مقاله یک مرکز معتبر آموزشی و خدماتی برای انجام خدمات و یادگیری این مهارت بسیار تخصصی به شما عزیزان ارائه می گردد. 

مسئولیت این تبلیغ بر عهده سرکار خانم ساعدی است و از شما درخواست داریم طی تماس تلفنی و مراجعه به مرکز و کسب اطمینان کامل جهت دریافت خدمات و آموزش اقدام نمایید. 

 

نحوه درمان جای بخیه و اسکار جراحی و سوختگی و…

در این روش تخصصی منحصر به فرد که ترکیبی از کوکتل تراپی و لیزر است؛ در طی درمان، لیزر باعث افزایش گردش خون در ناحیه آسیب دیده می شود و همزمان کوکتل های ترمیمی ترکیبی و بسیار غنی از مواد مغذی و ترمیم کننده بافت پوست با کمک سوزن های نانو وارد کانالهای پوست شده و پوست را وادار به بازسازی می‌کنند.

حداقل جلسات درمان ۳ و حداکثر ۷ جلسه است. فاصله جلسات هر ۲۰ روز یکبار و میزان اثر بخشی نیز بالای ۶۰ درصد تضمین می گردد.

 

موارد آموزشی و قابل درمان با روش ترکیبی کوکتل تراپی و لیزر  

1- درمان تخصصی جای بخیه و اسکار جراحی و سوختگی

2- درمان تیرگی بیکینی، دور چشم، زیربغل، کشاله ران، زانو و آرنج 

3- درمان لک، کک و مک، پوست پرتقالی و آکنه ای، درمان چروک های پوست و لیفت پوست

4- درمان ریزش مو و رشد مجدد مو به روش کوکتل تراپی

 

 

آموزش و درمان تخصصی جای بخیه و اسکار جراحی و سوختگی

در روش تخصصی منحصر به فرد ترکیبی کوکتل تراپی و لیزر ،طی یک روش درمان ترکیبی لیزر باعث افزایش گردش خون در ناحیه اسکار شده و همزمان کوکتل های ترمیمی ترکیبی غنی از هیالورنیک اسید و ویتامین سی و کلاژن، از طریق سوزن های نانو وارد کانالهای پوست شده و پوست را وادار به بازسازی می‌کنند.

پروسه بازسازی پوست ۲۰ روز زمان می برد، حداقل جلسات درمان ۳ و حداکثر ۷ جلسه می باشد. فاصله جلسات هر ۲۰ روز یکبار و میزان اثر بخشی؛ بالای ۶۰ درصد تضمین می گردد.

 

 

آموزش و درمان تیرگی بیکینی، دور چشم، زیربغل، کشاله ران، زانو و آرنج

در این روش از طریق ورود کوکتل های روشن کننده و ضد لک و تقویت کننده پوست به صورت همزمان به کانالهای پوست و از طریق سوزن های نانو ،به مروز زمان و طی جلسات هر ۲۰ روز یکبار، پوستی سفید، یکدست و بدون لک خواهیم داشت.

 

 

آموزش و درمان لک و کک و مک و پوست پرتقالی و آکنه ای، درمان چروک های پوست و لیفت پوست

در این روش نیز با ورود کوکتل درمانی مخصوص برای هر مشکل پوستی در کانالهای پوست، طی چند جلسه با فاصله ۲۰ روز نتیجه عالی درمان مد نظر را خواهیم داشت.

 

 

آموزش و درمان ریزش مو و رشد مجدد مو به روش کوکتل تراپی

در این روش جدید کوکتل های تقویت کننده مو از طریق سوزن های نانو و با حرکات دورانی ماساژ مانند به صورت یکدست وارد کانالهای پوست سر شده و سلولهای کف سر به صورت یکدست و یکنواخت تقویت شده و اثر بخشی به مراتب قوی‌تر و سریع تری نسبت به مزوتراپی را خواهد داشت.

 

درباره استاد ساعدی 

از زبان استاد؛ 

“شیما ساعدی هستم، حدود 12 سال سابقه همکاری با شرکت های دارویی و پزشکان متخصص و جراحان زیبایی دارم. صاحب شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی نیز می باشم و از آنجاییکه با پزشکان و بیماران متعددی در ارتباط بودم متوجه شدم که درمان مشکل جای بخیه و اسکار در حوزه درمان دچار باگ و اشتباهات فاحشی است که بایستی مرتفع گردد. لذا با ابداع فرمول خاصی از ترکیب کوکتل های درمانی و ترکیب آن با روش مزونیدلینگ و لیزر توانستم در حوزه درمان اسکار، جای بخیه، سوختگی، روشن کردن تیرگی نقاط مختلف بدن و… تحول جدیدی ایجاد کنم و به عزیزان زیادی پوستی صاف، سالم و بدون اسکار و تیرگی هدیه نمایم و لبخند شادی و رضایت بر لبانشان بنشانم”

 

گالری نمونه کارها 

 

 

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آموزشی و دریافت خدمات 

برای ثبت نام در کلاس آموزشی و دریافت خدمات کافی است با شماره زیر تماس گرفته و یا در شبکه های اجتماعی پیام دهید.

همچنین لینک پیج اینستاگرام ایشان جهت مشاهده نمونه کارها درج شده است. قبل از کلیک روی لینک لطفا فیلترشکن خود را روشن نمایید. 

https://www.instagram.com/microscalp_sheyma?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

 

شماره تماس سرکار خانم ساعدی:  09101792189

 

توجه: همانگونه که اشاره شد فروشگاه اینترنتی اسکین پرشیا هیچگونه مسئولیتی در قبال این تبلیغ ندارد و بایستی چه برای آموزش و چه دریافت خدمات با تحقیق و پیگیری خود اقدام نمایید. 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *